company logo

nea_LOGO

BelépésInformációs táblák a hegyen PDF Nyomtatás E-mail
2016. szeptember 05. hétfő, 23:10

Egyesületünk elkezdte az előkészületeket a hegyre telepítendő információs táblákkal kapcsolatban. Három tábla kihelyezése fog megvalósulni a közeljövőben: Művészetek tere, Esze Tamás - Bánfi Lukács kereszteződése, Batthyány Lajos utca - Kálvária kereszteződése. Az önkormányzati támogatással megvalósuló projektben Egyesületünk vállalta a térkép és helyi információs anyagok összeállítását, nyomdai munkák fedezését illetve a táblák közterületre történő kihelyezését. Ennek keretében a múlt héten megtörténtek két helyszínen az alapozási munkálatok. Hamarosan a következő formátumú térképekkel fogunk találkozni:


terkep

 

Keresés
Támogatja a Joomla!. Designed by: web hosting reseller best actors Valid XHTML and CSS.